30 lipca 2004: Dzień Uznania dla Administratorów

System Administrator Appreciation Day (ostatni piątek lipca)

Dzień Uznania dla Administratorów – Specjalny dzień, raz do roku, aby podziękować za poświęcenie i ciężką pracę osoby zajmującej to stanowisko, zwłaszcza, że często ta osoba sprawia, że tryby twojej firmy wciąż są w ruchu.

Nazwijmy to po imieniu, Administratorzy nie otrzymują należnego im szacunku przez 364 dni w roku. To jest dzień, kiedy wszyscy zacni Administratorzy na całym świecie będą pokazywani w drogich sportowych samochodach i z dużym pliczkiem banknotów w skutek wdzięczności za ich skrzętną pracę.

Ale na poważnie. Skuście się na jakiś mały symboliczny prezent oraz publiczne podziękowanie. To minimum, jakie możecie zrobić. Pomyślcie o tych wszystkich wstrętnych zadaniach i długich godzinach (tych w weekendy także). Szczerze, czasami nie znacie swoich Administratorów systemu tak dobrze, jak oni znają Was. Pamiętajcie, to jest dzień, w którym możecie uznać Administratora za jego wkład w miejsce pracy i promować zawodową doskonałość. Podziękujcie im za wszystkie rzeczy, które zrobili dla Was i Waszego interesu.

Leave a Comment