Psi 0.9.2 z poprawką dla Win 9x/Me

Dla osób, które muszą się męczyć z tymi wersjami systemu Windows, spreparowałem wydanie Psi 0.9.2 z poprawką autorstwa Michała Jazłowieckiego, dzięki czemu nareszcie się nie wykrzacza 🙂 Poza tym nie różni się od oryginału wogóle.

Do pobrania na moim FTP. Enjoy!

20 thoughts on “Psi 0.9.2 z poprawką dla Win 9x/Me”

 1. Aaaa… to w takim razie miło było pomóc, ale to głównie zasługa Michała, nasiedział się trochę czasu nad problemem 😀 Być może zaaplikuję także poprawkę w najbliższym czasie do Psi-psz.

 2. Lol, właśnie przez te ciągłe wykrzaczanie przestałem używać Psi. Żałuję tego, ale właśnie ściąga się 'magiczna paczuszka' (kaczuszka?), która podobno to wyleczy. 😉

  Dzięki 😛

 3. Jeszcze pytanie 😉 Otóż po aktualizacji "straciłem" wszystkie menu (nawet te, które powinny być od początku) i nie mam pojęcia jak je przwrócic. Muszę zaczekać na psi-psz z tym patchem, racja? 😉

 4. Michaś sobie świetnie poradził. Działa nawet transport plików (oporny jak dotąd). Obserwuję nowe oblicze Psi pod Win98. Jeszcze animowane emotikony i będzie git.

 5. Bo dołożę przycisk "Wyjście awaryjne"! A co do emotikon – Kev zabrał się za przerabianie Chat Dialog, więc mu w liście życzeń trzykrotnie powtórzyłem "animowane emotikonki". Zresztą temat powtarzałem mu w bezpośredniej rozmowie.

 6. Taaaaa. Wiesz Michał… – "wyjście awaryjne", koniecznie jako przycisk w oknie rozmowy. Chodzi o łatwy dostęp w wyjątkowych sytuacjach. W sumie opis nie jest potrzebny, ustawienie go zajmuje za dużo czasu, a tu chodzi o szybkie powiadomienie, że musiałeś nagle wyjść (szef woła na dywanik, czy jakieś podobne sytuacje).

  Pozdrawiam forumowiczów

 7. Psi ma już ładne toolbarki, więc dodanie kolejnego przycisku nie będzie trudne. Ale jak właśnie rozmawiam z Kevem, to za "miesiąc ciężkiej roboty" można się spodziewać nowych okien chat dialog, więc nie wiem czy to jest sens umieszczać to w normalnym kodzie Psi… Ale zawsze można prywatny build zrobić 😉

 8. Jak już rzekłem parę dni temu, zrobienie "wyjścia awaryjnego" nie zajęło mi więcej niż 10 minut kodowania, kilkanaście minut oczekiwania na przebudowę Psi i kilkanaście minut testów.

  Efekt: Siostra ma upragnione "wyjście awaryjne", a łatka leży na Psi-devel. Nawet jest i skrót klawiaturowy, jeśli mysz uciekła za daleko.

Leave a Comment