Łańcuszek

(17:37:01) [email protected]: Witaj. Ten łańcuszek to nie jest kolejny żart typu “od jutra gg jest płatne”, to poważna sprawa, więc proszę przeczytaj do końca.
Czy gg Cię denerwuje? Nie możesz się połączyć i porozmawiać z przyjaciółmi? A może masz dość reklam pojawiających się wszędzie? Jeśli tak i jeśli chcesz tę sytuację poprawić to:
1. Wejdź na http://www.jabberpl.org i poczytaj to i owo.
2. Jeśli już wiesz co to jest jabber zobacz spis komunikatorów.
3. Polecam konnekta – obsługuje on zarówno jabbera jak i gg, dlatego nie będziesz musiał(a) rezygnować z rozmowy z tymi osobami, które korzystają wyłącznie z gg.
4. Zainstaluj, skonfiguruj, ściągnij tyle wtyczek ile Ci się podoba (np. ze strony: http://www.kplugins.net/) a następnie załóż konto na jabberze i gotowe!
Jeśli nie jesteś przekonany(a), czy te zmiany coś dały, to poczekaj kilka dni, a zobaczysz, że przyzwyczaisz się do nowych warunków i docenisz konnekta i jabbera. Jeśli uważasz ten łańcuszek za dobry pomysł lub jabber wydaje Ci się niepotrzebny, bo nie masz z kim przez niego gadać to prześlij łańcuszek kilku osobom, może dzięki temu zyskasz kontakty w jabberze. Jeśli masz z czymkolwiek kłopoty, wejdź na jabberpl.org, lub po prostu zapytaj osobę, od której dostałeś(aś) ten łańcuszek. Powodzenia!

Muszę przyznać, że pomysłowość “orędowników” przerasta ich chyba intelektualnie 🙂

7 thoughts on “Łańcuszek”

  1. Ludzi do nowych rzeczy latwo nie przekonasz.. szczegolnie jesli chodzi o cos innego niy gg.. juz od kilku miesiecy probuje przekonac znajomych do tlena.. z marnym skutkiem:/ wiec zycze powodzenia w rozpowszechnianiu tego dziela jakim jest jabberek 🙂

  2. Łańcuszkom mówimy stanowcze NIE (na moim kompie urwało się już ich wiele).

    Ale gdy sąsiedzi kupili nowy komputer, na którym pojawiło się stałe łącze, obok Gadalca zainstalowałem Psi-Daisy (własną odmianę Psi). Po dwóch dniach padło pytanie, czy z Daisy mogę korzystać i oni, i czy mogę im założyć konta. Założyłem. Dwa dni później zaczął padać Padulec, a sąsiadka korzysta prawie wyłącznie z Jabbera… kilka dni temu nawet zapytała czy można skądeś ściągnąć Psi bo jakiś jej znajomy też chce…

  3. Ja osobiście jestem już użytkownikiem Jabbera, przekonałem wraz z kolegą, który przekonał mnie, jeszcze dwóch kolegów z klasy i brata i próbuję nawrócić tatę, który ciągle ma problemy z GG. Ale jak chodzi o łańcuszki, to mam mieszane uczucia…

  4. Łańcuszki to syf nieziemski.

    Namawianie na jabbera to w pewnym sensie sport intelektualny, bo ofiarę trzeba nękać w taki sposób żeby nie zrazić. Trudne to jest (mi się jeszcze nie udało), ale gdy już się uda, to satysfakcja na pewno będzie spora.

Leave a Comment